fbpx
sobota, 24 września 2022 19:06
  • Ładowanie danych ...

Mystic Festival 2021. Co wiemy o festiwalu?

2 lata temu

Przez, w dalszym ciągu, panującą i niesłabnącą pandemię koronawirusa sezon festiwalowy został zamknięty. Organizatorzy niektórych festiwali przenieśli je do sieci, inny natomiast całkowicie je odwołali lub przełożyli na inny termin. Tak było na przykład w przypadku Mystic Festival.

Organizatorzy Mystic Festival przenieśli wydarzenie na przyszły rok. Odbędzie się w dniach 2-4 czerwca 2021 roku i potrwa o jeden dzień dłużej niż wcześniejsze edycje. Zmieniło się również miejsce imprezy. Organizatorzy informują, że festiwal na stałe zagości na dawnym terenie Stoczni Gdańskiej. Zwiększyła się także liczba scen – w przyszłym roku będzie ich aż 5 w tym 3 open air. Oprócz tego powstanie wiele specjalnych stref i dodatkowych atrakcji dla uczestników koncertów.

Line-up Mystic Festival

Pierwszym zespołem, który potwierdził swoją obecność na przyszłorocznym festiwalu jest Judas Priest. Będę oni także głównym headlinerem wydarzenia. Poza nimi, na scenach zobaczymy Mercyful Fate – duńską, heavymetalową grupę oraz Killing Joke. Jednak to nie wszyscy artyści, których zapowiadają organizatorzy. W ramach rekompensaty, twórcy festiwalu dorzucają do line-upu aż 40 nowych wykonawców. Lista gwiazd, które pojawią się w Gdańsku znajduje się na stronie Mystic Festival. Na ten moment znamy 14 potwierdzonych gwiazd. Line-up stale się powiększa więc warto śledzić social media imprezy.

Karnety na Mystic Festival

Karnety, które zostały zakupione na tegoroczną edycję wydarzenia zachowują swoją ważność na przyszły rok. Uprawniają do wejścia na wszystkie dni festiwalu.

Jak informują organizatorzy na oficjalnej stronie Mystic Festival:

Bilety jednodniowe z 2020 roku będą ważne w dowolnym, wybranym przez was dniu w 2021 roku, będzie można je też rozszerzyć do karnetu trzydniowego za jedyne 200zł, wykupując dodatkowy bilet, który jest dostępny w formie upgrade’u na stronie Mystic Festival.

Każdy kto zdecyduje się zatrzymać już zakupiony karnet lub bilet jednodniowy na Mystic Festival 2021, otrzyma od nas specjalny upominek: unikalną płytę z nagraniami artystów, którzy mieli wystąpić na Mystic Festival 2020. Będzie to ściśle limitowane wydawnictwo, które nigdy nie trafi do otwartej sprzedaży – jest tylko dla was, jako nasze podziękowanie za wsparcie i cierpliwość.

Bilety będzie można również zwrócić lub wymienić na vouchery, które dadzą możliwość zobaczenia innych wydarzeń organizowanych przez twórców festiwalu. Posiadacze biletów mają czas do 9 listopada 2020 roku. Zasady wymiany wejściówek na vouchery wyjaśnione są na oficjalnej stronie imprezy. Osoby, które planują wybrać się na przyszłoroczny festiwal, a nie kupiły karnetów na tegoroczną edycję, mogą nabyć wejściówki na stronie wydarzenia. Bilety dostępne są od 479 do 519 zł.

Zobaczycie, jak będzie wyglądało miejsce festiwalu:

Napisz do redakcji!

Masz ciekawy temat bądź chcesz, byśmy opisali historię albo zajęli się twoim problemem? Napisz do nas! Chętnie wspomnimy o tym w jednym z naszych artykułów.

Napisz do nas: Napisz
bądź autora artykułu kamila.jurkiewicz@kijemwmrowisko.pl