fbpx
sobota, 30 września 2023 19:14
  • Ładowanie danych ...

The Weeknd wystąpi podczas 2021 Pepsi Super Bowl LV Halftime Show

3 lata temu
Abel Tesfaye wystąpi jako gwiazda muzyczna podczas największego sportowego wydarzenia w Stanach Zjednoczony. Impreza odbędzie się już za miesiąc na Florydzie.

Super Bowl to coroczne, najważniejsze wydarzenie sportowe w Stanach Zjednoczonych. W trakcie imprezy odbywa się finałowy mecz w futbolu amerykańskim o mistrzostwo National Football League (NFL). Impreza do tej pory odbywała się na początku roku i tym razem nie będzie inaczej. 7 lutego 2021 roku, nieoficjalnie o godzinie 18:30 czasu wschodnioamerykańskiego rozpocznie się walka o tytuł mistrza. Mecz odbędzie się po raz trzeci na Stadionie w Tampie na Florydzie. Super Bowl znany jest nie tylko jako wydarzenie sportowe. W trakcie przerwy odbywają się występy największych światowych gwiazd muzycznych. W tym roku na scenie zaszczyci nas kanadyjski piosenkarz The Weeknd.  

The Weeknd wprowadził własne brzmieniepowiedział w oświadczeniu założyciel Roc Nation Shawn JAY-Z Carter Jego uduchowiona wyjątkowość zdefiniowała nową generację wielkości w muzyce i artyzmie. To niezwykła chwila, a Pepsi Super Bowl LV Halftime Show będzie niezwykłym przeżyciem z niezwykłym wykonawcą.

Zazwyczaj obok headlinerów na scenę zostają zaproszeni goście specjalni, tym razem, oprócz The Weeknd, organizatorzy nie ogłosili nikogo więcej. W zeszłym roku podczas legendarnego występu Jennifer Lopez i Shakiry dołączyli J Balvin i Bad Bunny. W poprzednich latach mogliśmy zobaczyć, między innymi, Maroon 5 razem z gośćmi – Travisem Scottem i Big Boi’em.

Cieszymy się, że The Weeknd dołączył do nas w Tampa Bay na scenie Pepsi Halftime Stage. Występy w Halftime Show mają historię doskonałości i kreatywności i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co wniesie do Super Bowl LVpowiedział dyrektor NFL ds. Mediów i Biznesu Brian Rolapp

Płyta The Weeknd odniosła imponujący sukces

W ubiegłym roku The Weeknd wydał album After Hours, który osiągnął duży sukces. Każda piosenka z albumu znalazła się na liście Hot 100 magazynu Billboard, czyniąc piosenkarza jednym z ośmiu artystów, którzy odnotowali podobną liczbę utworów w zestawieniu. The New York Times podaje, że płyta sprzedała się w nakładzie 444 tysięcy kopii w USA i doczekała się 221 milionów streamów.

The Weeknd – Blinding Lights (Official Music Video)

Napisz do redakcji!

Masz ciekawy temat bądź chcesz, byśmy opisali historię albo zajęli się twoim problemem? Napisz do nas! Chętnie wspomnimy o tym w jednym z naszych artykułów.

Napisz do nas: Napisz
bądź autora artykułu kamila.jurkiewicz@kijemwmrowisko.pl